Organizacja zajęć dydaktycznych w semestrze zimowym 2020 r.

1. Budynek Wydziału Matematyki i Informatyki w semestrze zimowym 2020 będzie w pełni otwarty dla pracowników.
  2. Regulaminy korzystania z laboratoriów komputerowych, biblioteki wydziałowej i innych zasobów wydziału przez studentów zostaną wkrótce udostępnione.
  3. W semestrze zimowym 2020 na Wydziale Matematyki i Informatyki zajęcia odbywać się będą zdalnie, z wyjątkiem następujących przedmiotów na kierunku Nauczanie matematyki i informatyki:
    • Szkolenia Akademia LEGO Education (będą zblokowane pod koniec semestru)
    • Praktyka hospitacyjna z informatyki (I stopień)
    • Praktyka hospitacyjna z matematyki (I stopień)
    • Praktyka hospitacyjno-uczestnicząca z matematyki (II stopień)
    • Praktyka hospitacyjno-uczestnicząca z informatyki (II stopień)
    • Praktyka hospitacyjna z informatyki (zaległość z poprzedniego semestru)
    • Praktyka hospitacyjna z matematyki (zaległość z poprzedniego semestru)
  4. Zajęcia zdalne mogą odbywać się jedynie za pomocą platform MS Teams i Moodle.
  5. Materiały e-learningowe i szkolenia w formie webinarów dotyczące tych platform będą dostępne zarówno dla studentów, jak i pracowników. Zagwarantowane będzie również wsparcie przy przechodzeniu z innych platform na MS Teams i Moodle'a.
  6. Zajęcia kontaktowe i zdalne dla danej grupy studentów nie mogą odbywać się tego samego dnia.
  7. Zaliczenia i egzaminy, za każdorazową zgodą dziekana uzależnioną od sytuacji epidemicznej, będą mogły odbywać się w formie kontaktowej. Przypominamy, że forma zaliczenia i egzaminu powinna być ustalona ze studentami na początku semestru.