Partnerzy

Wydział Matematyki i Informatyki UAM ściśle współpracuje z firmami z branży IT, aby zapewnić swoim studentom różnorodność obszarów nauki oraz pozwolić im posiąść wiedzę dostosowaną do oczekiwań pracodawców na współczesnym rynku pracy.

 • AT Computers

  AT computers

  Na rynku funkcjonujemy od ponad 15 lat. Podejmujemy się różnorodnych projektów IT,  podchodzimy do nich kompleksowo. Jesteśmy ekspertami w zakresie zabezpieczeń sieciowych, rozwiązań serwerowych i backupu danych- stworzyliśmy autorskie rozwiązanie ATcomp Backup Solution.

  Specjalizujemy się w dedykowanych systemach dla biznesu. Jesteśmy jedną z największym firm sprzedających produkty marek ESET, Dell, Stromshield. Obsługujemy klientów z sektora prywatnego i publicznego oraz z organizacji pozarządowych z całej Polski.

 • Capgemini

  Capgemini

  W Software Solutions Center tworzymy aplikacje i rozwiązania, które ułatwiają codzienne życie wielu osobom, gdyż pracujemy dla klientów z wielu branż – od logistycznej, motoryzacyjnej i rozrywkowej po sektory publiczne, chemiczne i finansowe. Jesteśmy ekspertami w dziedzinach takich jak Java, Cloud, .NET, React, testing i inne.

  Interesuje Cię praca lub praktyki w Capgemini? Zapraszamy na nasze stoisko podczas Targów Pracy i Staży Branży IT 2022, gdzie podczas rozmowy z naszymi specjalistami będziesz mógł/będziesz mogła zadać wszystkie nurtujące Cię pytania.

  Do zobaczenia!
  Zespół Capgemini

  Strona: https://capgeminisoftware.pl/poznaj-nas/
  FB: https://www.facebook.com/CapgeminiPl/

 • IT.Integro

  IT.INTEGRO

  Jesteśmy strategicznym Partnerem Microsoft w Polsce, współpracując w zakresie efektywnej edukacji rynku na temat zintegrowanych systemów informatycznych (ERP) oraz wdrażając Microsoft Dynamics 365 Business Central/NAV. Od 1991 roku wspieramy firmy w nieustannym procesie rozwoju, doskonalenia, wzrostu. Wraz z naszymi Klientami wkraczamy w świat cyfrowych przemian, wskazując właściwe kierunki. Pracujemy z firmami z całego świata, realizując projekty wdrożeniowe od San Francisco po Singapur. Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmowej zakładki kariera, w której znajdują się najnowsze oferty pracy, a także informacje na temat procesu rekrutacji i ścieżki rozwoju.

  IT.integro Career Starter to płatny program stażowy stworzony z myślą o przyszłych programistach  i Konsultantach systemu ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central (dawniej Dynamics NAV). Program przeznaczony jest dla absolwentów oraz studentów III, IV lub V roku takich kierunków jak informatyka, ekonometria czy zarządzanie produkcją, a także kierunków pokrewnych. Staż realizowany jest raz w roku, w okresie wakacyjnym. Co roku dostaje się na niego kilkunastu studentów lub absolwentów. Razem spędzają czas na szkoleniach, nauce programowania oraz procesów biznesowych, a także wspólnych integracjach.

  Dowiedz się więcej na www.careerstarter.pl i postaw z nami swoje pierwsze kroki w branży IT.

 • KKS Lech Poznań

  Logo KKS Lech Poznań

  Lech Poznań obecnie grający w Ekstraklasie, to jeden z największych klubów piłkarskich w Polsce.  W swojej historii wywalczył 7 tytułów Mistrza Polski, 5 razy triumfował w rozgrywkach o Puchar Polski, 6 razy zdobywał Superpuchar Polski. Jedną z najważniejszych struktur Klubu jest Akademia, mająca siedzibę we Wronkach. Jest ona prekursorem szkolenia młodzieży w Polsce, swoich wychowanków systematycznie dostarcza do pierwszej drużyny oraz Reprezentacji Polski.

 • PSI Polska

  PSI Polska

  Gdy zapalasz światło, nadajesz bagaż na lotnisku, tankujesz paliwo lub podróżujesz pociągiem – prawdopodobnie korzystasz z naszego oprogramowania. Od 1969 roku rozwijamy i integrujemy systemy informatyczne dla energetyki, produkcji i logistyki. PSI Polska z oddziałem w Poznaniu jest częścią międzynarodowego koncernu PSI AG, który zatrudnia na całym świecie ponad 2300 osób, z czego 350 w Poznaniu.

 • SPOC S.A.

  Logo firmy SPOC

  W SPOC w 2010 jako pierwsi w Polsce rozpoczęliśmy swoją przygodę z ServiceNow - kompleksową platformą cloudową, z której dziś korzysta już niemal 7000 firm na świecie.
  Obecnie jesteśmy jednym z wiodących partnerów ServiceNow w Europie obsługującym klientów bez względu na szerokości geograficzne.
  Zrzeszamy prawdziwych profesjonalistów i największych pasjonatów ServiceNow, ponieważ nasza działalność w 100% koncentruje się na tych właśnie rozwiązaniach.
  Każdego dnia dokładamy starań, by SPOC był czymś więcej niż miejscem pracy. Nawiązujemy prawdziwe przyjaźnie, obchodzimy urodziny, celebrujemy przełomowe momenty, ale też małe sukcesy. Doceniamy odwagę i proaktywność w rozwiązywaniu problemów, nie rozliczamy za błędy. Każdy z nas ma realny wpływ na to jaki dzisiaj jest SPOC i każdy może czuć się ważny!

  https://career.spoc.eu/
  https://www.facebook.com/spocpl https://www.linkedin.com/company/spoc-servicenow-elite-partner/mycompany/

 • STX Next

  Logo firmy STX Next

  STX Next to największy Pythonowy software house w Europie. Obecnie firma zatrudnia prawie 600 osób, w tym ponad 250 Python i JavaScript Developerów. Naszą domeną są również DevOps, Machine Learning, Data Engineering, React Native, jak i UX. Od 17 lat nasze interdyscyplinarne zespoły tworzą wyjątkowe produkty dla klientów, łącząc dobre praktyki, świetnej jakości oprogramowanie i nowe technologie. Używamy agilowych metod pracy i wciąż, nieustająco się rozwijamy. Aktualnie STX Next rozszerza swoją działalność poza Europę i otwiera swój pierwszy oddział w Meksyku.
  https://www.stxnext.com/
  https://career.stxnext.com/
  https://www.facebook.com/StxNext
  https://www.linkedin.com/company/stx-next-python-experts/mycompany/

 • Vizlib Poland

  vizlib

  Our feature-rich, intuitive Qlik Sense solutions empower data-driven organisations to extend their current analytics capabilities and uncover meaningful insights faster than ever before. We make data talk. Leveraging our ready-to-use extension products, organisations go from mere data reporting to data storytelling in seconds, significantly boosting their time-to-market for new Qlik Sense projects. We are valued partner to many of the world's leading businesses that seek fast, effective and branded solutions to boost data adoption across their organisations.

 • Wunderman Thompson Technology

  Wunderman Thhompson Technology

  W Wunderman Thompson Technology wykorzystujemy technologię, żeby zapewnić biznesowy rozwój naszych klientów. Tworzymy platformy marketingowe, oparte o systemy zarządzania treścią, wykorzystując innowacyjne pomysły i nowoczesne rozwiązania. Od AWS, przez Javę, React po Webpack i wiele innych – nasi eksperci pracują przy architekturze, developmencie, zapewnianiu jakości i pozostałych etapach projektu IT. Jak dotąd przekonali się o tym najwięksi: Ford, Shell, Colgate, Unilever czy GSK.

  W Poznaniu, Bydgoszczy i Katowicach pracuje ponad 350 technologicznych pasjonatów, którzy chcą i potrafią dzielić się tym, co najlepsze: wiedzą i doświadczeniem. Mogliście spotkać nas na konferencjach czy meet-upach w Polsce i na świecie. Współpracujemy z uczelniami (organizując wykłady i staże dla studentów kierunków technicznych) i szkołami technicznymi (tworząc program nauczania klasy Technik Programista i tworząc miejsca praktyk). W WT Tech tworzymy dobrą atmosferę mentoringu i wsparcia. I wciąż mamy energię na więcej!

 • XTM Poland

  Firma XTM International została założona w 2002 roku, gdy dostarczenie nowoczesnej technologii tłumaczeniowej, spełniającej błyskawicznie ewoluujące potrzeby i oczekiwania firm działających na rynkach globalnych było niemałym wyzwaniem.
  W dzisiejszych czasach, regularne tworzenie, aktualizacja i tłumaczenie ogromnych ilości treści ma kluczowe znaczenie dla większej liczby firm i organizacji, niż kiedykolwiek wcześniej. Nasz innowacyjny system do zarządzania tłumaczeniami - XTM Cloud, wyposażony w zintegrowane narzędzia CAT, od dwudziestu lat pomaga osiągnąć ten cel.
  Od zawsze wspieramy otwarte standardy, a próg wejścia jest niesamowicie niski - aby rozpocząć bezpieczne korzystanie z XTM Cloud wystarczy przeglądarka internetowa.

  https://xtm.cloud/pl/