Nominacja LUMEN 2017

W dniach 13-14 listopada 2017 roku odbyła się konferencja Leaders in University Management wraz z uroczystą Galą wręczenia nagród w konkursie LUMEN 2017. Miło nam poinformować, że projekt naszej Uczelni „Edukacja akademicka wsparta doświadczeniami praktycznymi – program zaangażowania pracodawców w tworzenie, prowadzenie i mentorowanie programów studiów dostosowanych do potrzeb rynku pracy (pilotaż na WMiI UAM w Poznaniu) (Academic-AMU-Practice)” został wyróżniony nominacją w kategorii „Współpraca”.

W skład zespołu projektowego z ramienia Uczelni wchodzą: prof. zw. dr hab. Jerzy Kaczorowski (Dziekan Wydziału Matematyki i Informatyki), prof. UAM dr hab. Jerzy Szymański (Prodziekan ds. studenckich), prof. UAM dr hab. Marek Wisła (prodziekan ds. finansowych i organizacyjnych), dr Edyta Juskowiak (pełnomocnik dziekana ds. współpracy ze szkołami), mgr Tomasz Piłka (pełnomocnik dziekana ds. współpracy z podmiotami zewnętrznymi w zakresie dydaktyki). Serdecznie gratulujemy wszystkim osobom zaangażowanym w realizację wyróżnionego projektu!