Studia II stopnia

Studenki przeglądają regały w biblioteceMatematyka

Chcesz pogłębić swoją wiedzę z zakresu matematyki? Planujesz kontynuować studia i wybrać kierunek pełen wyzwań? Wybierz studia II stopnia na kierunku Matematyka! Stworzyliśmy dla Ciebie 2-letni (4 semestry) program studiów uzupełniających, poszerzających Twoje horyzonty m.in. o umiejętności z zakresu zaawansowanych metod matematycznych. Przygotujemy Cię także do rozpoczęcia kariery naukowej w ramach studiów doktoranckich.

Studenci na zewnątrz przy laptopieInformatyka

Kontynuuj studia stacjonarne lub niestacjonarne na kierunku Informatyka, wybierając jedną z trzech specjalności: Sztuczna inteligencja, Cyberbezpieczeństwo lub Projektowanie algorytmów. Podczas studiów udoskonalisz swoje umiejętności z uczenia maszynowego, widzenia komputerowego czy przetwarzania języka naturalnego. Poznasz tajniki zabezpieczenia informacji przed ich wrogim przejęciem. Nauczysz się formułować problemy obliczeniowe, analizować możliwości ich rozwiązania i implementować dla nich wydajne algorytmy. Program studiów trwa 1,5 roku (3 semestry).

Studenci na schodach czytający książkiNauczanie matematyki i informatyki

Kontynuuj swoją edukację na kierunku Nauczanie matematyki i informatyki i zdobądź uprawnienia do wykonywania zawodu nauczyciela. Jako jedyni w Polsce oferujemy studia, które pozwolą Ci edukować w zakresie matematyki i informatyki na wszystkich szczeblach edukacji.  Podczas 2 lat (4 semestrów) studiów wyposażymy Cię w kompetencje zawodowe i osobiste, dzięki którym sprostasz współczesnym wyzwaniom w edukacji. W czasie studiów będziesz miał stały dostęp do nowoczesnego sprzętu wysokiej klasy. Wybierz kierunek nauczanie matematyki i informatyki by edukować kolejne pokolenia!

Dłoń wskazująca na wykresyAnaliza i przetwarzanie danych

Każdego dnia wyniki analiz i wizualizacji danych przekładają się na sukcesy zawodowe, biznesowe oraz społeczne. Z myślą o osobach zainteresowanych pogłębieniem swojej wiedzy z zakresu analizy i przetwarzania danych uruchomiliśmy 2-letnie (4 semestry) studia magisterskie. Jako absolwent kierunku Analiza i przetwarzanie danych zostaniesz pożądanym na rynku pracy specjalistą, wyróżniającym się merytoryczną wiedzą i doświadczeniem praktycznym.