VIII edycja konkursu Study@research - laureaci z WMI

Rozstrzygnięta została VIII edycja konkursu grantowego Study@research realizowanego w ramach Programu „Inicjatywa Doskonałości-Uczelnia Badawcza”.

Konkurs skierowany był do studentek i studentów UAM pierwszego roku studiów II stopnia oraz 4 roku jednolitych studiów magisterskich. Komisja konkursowa wyłoniła łącznie 70 zwycięskich projektów. Laureatki i laureaci otrzymają dofinansowanie w wysokości do 5 tysięcy złotych dla projektów indywidualnych oraz do 10 tysięcy złotych dla projektów zespołowych.

Z naszego Wydziału na liście zwycięzców znaleźli się: pani Aleksandra Górecka, pani Michalina Wytrzyszczak, pani Natalia Stefańska oraz projekt zespołowy panów Wojciecha Mikołajskiego, Jana Świątka i Jakuba Rychla.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkim pomyślnej realizacji projektów!