Wiadomości
-
Prof. Juskowiak Przedstawicielem Krajowym w Międzynarodowej Komisji ds. Nauczania Matematyki (ICMI)
Z przyjemnością informujemy, że prof. UAM dr Edyta Juskowiak została wybrana na Przedstawiciela Krajowego w Międzynarodowej Komisji ds. Nauczania Matematyki (ICMI).
28.01.2025 -
Rozstrzygnięcie IX edycji konkursu BESTStudentGRANT
Rozstrzygnięta została IX edycja konkursu BESTStudentGRANT realizowanego w ramach Programu „Inicjatywa Doskonałości-Uczelnia Badawcza”.
28.01.2025 -
Zmarła Pani Profesor Krystyna Bartz
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 25 stycznia 2025 roku, w wieku 76 lat, zmarła pani prof. UAM dr hab. Krystyna Bartz, emerytowana Profesor Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pani Profesor przez wiele lat związana była z Zakładem Algebry i Teorii Liczb.
27.01.2025 -
"Reguła trzech" - tom poezji Aleksandry Góreckiej
Studentka naszego Wydziału kierunku matematyka, pani Aleksandra Górecka, wydała tom poezji, w którym w niezwykły sposób łączy sztukę z matematyką. Tomik został doceniony przez Biuro Literackie i pani Górecka uzyskała stypendium na jego ukończenie.
24.01.2025 -
Sukces naszych absolwentek w Konkursie PTM im. Anny Zofii Krygowskiej
Aż dwie absolwentki naszego kierunku Nauczanie matematyki i informatyki, pani Alicja Dąbrowska i pani Lidia Wronkowska, zostały nagrodzone w Konkursie PTM im. Anny Zofii Krygowskiej za najlepszą pracę studencką z dydaktyki matematyki organizowanym przez Oddział Krakowski PTM.
24.01.2025 -
Matematyka dawnych matur
Z dumą informujemy o zakończeniu wyjątkowego projektu Koła Naukowego Matematyków UAM we współpracy z Archiwum Państwowym w Poznaniu. Inicjatywa ta polegała na opracowaniu zadań maturalnych, z jakimi mierzyli się uczniowie liceum w Gnieźnie pod zaborami - w XIX i na początku XX wieku.
23.01.2025 -
Wykłady o kryptologii w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
W dniach 18-19 stycznia w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku odbył się Weekend z kryptologią.
22.01.2025 -
Projekt „Akademia Sztuki Kwantowej”
Zachęcamy Studentów i Studentki WMI do udziału w przygotowanym przez Instytut Informatyki Teoretycznej i Stosowanej Polskiej Akademii Nauk w Gliwicach projekcie "Akademia Sztuki Kwantowej".
21.01.2025 -
Noworoczne spotkanie nauczycieli
W czwartek 16 stycznia odbyło się tradycyjne spotkanie noworoczne dla nauczycieli szkół ćwiczeń.
20.01.2025 -
Rozstrzygnięcie X edycji konkursu Study@research
Rozstrzygnięta została X edycja konkursu Study@research realizowanego w ramach Programu „Inicjatywa Doskonałości-Uczelnia Badawcza”. Konkurs skierowany był do studentek i studentów UAM I roku studiów drugiego stopnia oraz IV roku jednolitych studiów magisterskich. Laureatki i laureaci otrzymają dofinansowanie w wysokości do 5 tysięcy złotych dla projektów indywidualnych oraz do 10 tysięcy ...
30.12.2024
- Poprzednia strona
- Strona nr 1 wyników wyszukiwaniaStrona nr 2 wyników wyszukiwaniaStrona nr 3 wyników wyszukiwania4Strona nr 5 wyników wyszukiwaniaStrona nr 6 wyników wyszukiwaniaStrona nr 7 wyników wyszukiwaniaStrona nr 8 wyników wyszukiwaniaStrona nr 9 wyników wyszukiwaniaStrona nr 10 wyników wyszukiwaniaStrona nr 11 wyników wyszukiwaniaStrona nr 12 wyników wyszukiwaniaStrona nr 13 wyników wyszukiwaniaStrona nr 14 wyników wyszukiwaniaStrona nr 15 wyników wyszukiwaniaStrona nr 16 wyników wyszukiwaniaStrona nr 17 wyników wyszukiwaniaStrona nr 18 wyników wyszukiwaniaStrona nr 19 wyników wyszukiwaniaStrona nr 20 wyników wyszukiwaniaStrona nr 21 wyników wyszukiwaniaStrona nr 22 wyników wyszukiwaniaStrona nr 23 wyników wyszukiwaniaStrona nr 24 wyników wyszukiwaniaStrona nr 25 wyników wyszukiwaniaStrona nr 26 wyników wyszukiwania
- Następna strona