Data on Campus #1

W sobotę 8 czerwca w Auli A na Wydziale Matematyki i Informatyki odbędzie się wydarzenie Data on Campus #1. Z okazji jubileuszu X edycji studiów podyplomowych "Przetwarzanie danych - Big Data" zapraszamy serdecznie absolwentów, obecnych studentów, kandydatów i wszystkich entuzjastów przetwarzania, analizy i zarządzania dużymi zbiorami danych!

Podczas wykładów, paneli i dyskusji będziemy omawiać najnowsze kierunki i najważniejsze wyzwania świata danych, w tym m.in. rolę dużych modeli językowych, potencjał GenAI, zagadnienia związane z etyką i jakością danych oraz zarządzaniem danymi i modelami uczenia maszynowego. Podczas wydarzenia będą z nami przedstawiciele firm Allegro, IBM, GFT, Pearson, Capgemini, Roche, Deloitte, TomTom, DomData oraz Urzędu Miasta Poznań.

Podczas wydarzenia promujemy kolejną, XI edycję studiów "Przetwarzanie danych - Big Data" z nowym programem! chcesz się rozwijać w tym kierunku? Zarejestruj się, przyjdź i wygraj gwarantowany udział w studiach ze zniżką!

Program  wydarzenia

Szczegółowy program  wydarzenia

Rejestracja już otwarta - zapraszamy!
Wśród zarejestrowanych uczestników wydarzenia rozlosujemy nagrody!

banner wydarzenia Data on campus #1

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
Klauzula informacyjna Data on Campus.pdf 23.05.2024 Piotr Jabłoński
Pobierz PDF Klauzula informacyjna Data on Campus.pdf(104.5 KB)