Data publikacji w serwisie:

Dzień sportu na UAM

Z wielką radością i dumą informujemy o sportowych sukcesach naszych studentów, doktorantów i pracowników!

Reprezentacja Wydziału Matematyki i Informatyki w sztafecie złożona z dwóch pracowników (prof. Andrzej Ruciński i dr Sohail Farhangi) oraz 3 doktorantów (Piotr Jabłoński, Tomasz Kościuszko i Adam Krupowies) zajęła III miejsce!

Również III miejsce nasz Wydział uzyskał w Wiosennym RozRUCHu. Sukces zawdzięczamy następującym osobom: Andrzej Ruciński, Paweł Arciszewski, Łukasz Pańkowski, Ewa Siekierska, Alicja Puzio, Magdalena Pakulska, Barbara Borkowicz, Alicja Józefiak, Nikola Janowska, Anna Izydorczyk, Maciej Kempiński, Klaudia Majik i jednemu zawodnikowi, który nie ujawnił nazwiska.

To nie wszystko - student kierunku Nauczanie matematyki i informatyki, Maciej Bem, otrzymał nagrodę Pani Rektor za wyniki w szermierce, para naszych studentów, również kierunku NMI, Aleksandra Giedziun i Maksym Trzasko, wykonała rewelacyjny występ taneczny w ramach uroczystości otwierających Dzień Sportu na UAM 2023 (fot. Przemysław Stanula), a studenci kierunku Matematyka, Julia Skrzypczak, Gabriel Czerep i Bartosz Miszta, zajęli I miejsce w siatkówce plażowej! Serdecznie GRATULUJEMY wszystkim uczestnikom - studentom, doktorantom i pracownikom WMI!