Dziekan Dyczkowski na konferencji CyberEXPERT 2022

W dniach 16-17 listopada w Warszawie odbyła się konferencja CyberEXPERT 2022 organizowana przez Eksperckie Centrum Szkolenia Cyberbezpieczeństwa im. Prof. Zdzisława Krygowskiego.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji konferencji była problematyka zagadnień związanych z osobami „zaufanymi” dla organizacji, które w sposób świadomy lub nieświadomy stwarzają ryzyko, podatność, powodują utratę informacji.

Konferencję rozpoczął wykładem inauguracyjnym Dziekan naszego Wydziału prof. UAM dr hab. Krzysztof Dyczkowski, który wziął również udział w panelu dyskusyjnym wspólnie z przedstawicielami MON. Zachęcamy do zapoznania się z relacją z konferencji.

Po konferencji dziekan Krzysztof Dyczkowski udzielił wywiadu dla portalu CyberDefence24.