Nagroda Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla dr. Andrzeja Wójtowicza

Z dumą informujemy, że dr Andrzej Wójtowicz znalazł się wśród laureatów Nagrody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Uroczyste wręczenie odbyło się 18 lutego w auli Politechniki Warszawskiej, podczas Gali Nauki Polskiej.

Gala była częścią obchodów Dnia Nauki Polskiej (19 lutego). Podczas uroczystości minister nauki, Dariusz Wieczorek, wręczył nagrody najbardziej wyróżniającym się przedstawicielom środowiska naukowego i akademickiego. Wyróżnienia przyznano w pięciu kategoriach: za znaczące osiągnięcia w zakresie działalności naukowej, dydaktycznej, wdrożeniowej, organizacyjnej oraz całokształt dorobku. Dr Wójtowicz otrzymał nagrodę za znaczące osiągnięcia w zakresie działalności dydaktycznej.

Serdecznie gratulujemy!