Nasza studentka stypendystką programu Nowe Technologie dla Dziewczyn

Miło nam poinformować, że nasza studentka kierunku informatyka, pani Karolina Tonak, otrzymała prestiżowe stypendium programu Nowe Technologie dla Dziewczyn.

Nowe Technologie dla Dziewczyn to pionierski na polskim rynku program, który ma na celu pomóc utalentowanym maturzystkom i studentkom w planowaniu i budowaniu kariery zawodowej w branży technologicznej lub nauce. Stypendystki INTEL-PERSPEKTYWY mogą liczyć na wsparcie Mentora lub Mentorki - doświadczonych pracowników firmy Intel. Otrzymają również stypendium w wysokości 12 000 zł brutto. Wybrane studentki zaproszone zostaną do wzięcia udziału w programie stażowym – w Intel Technology Poland sp. z o.o. w Gdańsku, największym centrum R&D Intel w Europie.