Wyróżnienie dla Koła Naukowego StuDMat

Z dumą i radością informujemy, że Koło Naukowe StuDMat dostało pierwsze wyróżnienie w klasyfikacji prospołecznej podczas Dnia Kół Naukowych (druga edycja), który odbył się 14 kwietnia na Wydziale Chemii.

Celem wydarzenia było wyłonienie najlepszych Kół/Organizacji naszej uczelni w dwóch kategoriach: prospołecznej i naukowej. Konkurencja była bardzo duża. Nasz Wydział oprócz StuDMat-u reprezentowały również: Koło Naukowe Byte_IT oraz Koło Naukowe Matematyków UAM. Każda grupa miała przygotowane swoje stoisko, na którym można było trochę lepiej poznać dane koło, a nawet wygrać drobne nagrody. Przed DKN przedstawiciele grup mieli za zadanie wysłać CV swojego koła oraz krótki filmik promujący i charakteryzujący jego działania (nie było to obowiązkowe, ale dawało możliwość otrzymania dodatkowych punktów). Filmiki można było obejrzeć w jednej z sal Wydziału Chemii. Raz jeszcze gratulacje dla StuDMat-u!