Akademia Rozwoju i Przedsiębiorczości

Biuro Karier Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu już po raz 18. zorganizowało Akademię Rozwoju i Przedsiębiorczości.

Akademia Rozwoju i Przedsiębiorczości to wydarzenie organizowane z myślą o osobach poszukujących pracy, stażu lub praktyki, które są zainteresowane bezpośrednim spotkaniem z pracodawcami oraz odnalezieniem nowych ścieżek kariery zawodowej i szeroko rozumianym rozwojem. Tegoroczna edycja przedsięwzięcia, odbyła się 27 października 2015 r. w godzinach 10:00 – 16:00 na naszym Wydziale.

Podczas wydarzenia można było spotkać się z przedstawicielami wielu firm, organizacji i instytucji oraz zapoznać się z ofertami pracy, praktyk i staży. Oprócz tego na uczestników czekały warsztaty i konkursy z nagrodami.