Warsztaty z JIRY z firmą Netguru

3 czerwca we współpracy z Netguru, jedną z najszybciej rozwijających się firm IT w Europie według Financial Times, odbyły się warsztaty z JIRY (kompleksowego narzędzia do zarządzania projektami). W rolę mentorów wcielili się doświadczeni project managerowie z Netguru, którzy każdego roku prowadzą ponad sześćdziesiąt projektów komercyjnych.

Studenci naszego Wydziału podczas całodniowych warsztatów mieli okazję poznać tajniki metodologii SCRUM oraz nauczyć się, jak stosować ją w praktyce przy użyciu JIRY. Funkcje tego narzędzia można było przetestować w trakcie ćwiczeń praktycznych, podczas których studenci analizowali studia przypadku oparte na prawdziwych projektach firmy i stawiali czoła wyzwaniom, z jakimi project managerowie mierzą się podczas codziennej pracy z klientami.