Data wydarzenia: -

51 Międzynarodowe Colloquium Biometryczne dedykowane Panu Profesorowi Mirosławowi Krzyśko z okazji 80-lecia urodzin

Konferencja odbędzie się w Szamotułach, w dniach 11-14 września 2022 r. Organizatorami konferencji są: Polskie Towarzystwo Biometryczne, Wydział Matematyki i Informatyki UAM, Katedra Metod Matematycznych i Statystycznych UP w Poznaniu. Tematyka konferencji obejmuje zagadnienia statystyki matematycznej oraz jej zastosowań. W szczególności preferowane są zastosowania w naukach przyrodniczych oraz w biometrii.

LI Międzynarodowe Colloquium Biometryczne dedykowane jest Profesorowi Mirosławowi Krzyśce z okazji jubileuszu 80tych urodzin Profesora. Profesor Krzyśko był wieloletnim prezesem Polskiego Towarzystwa Biometrycznego. Profesor pracował na naszym Wydziale w latach 1965-2017.

Więcej informacji można znaleźć na stronie konferencji.