Letnia Szkoła Dydaktyczna 2022

W dniach 4-7 lipca 2022 r. na naszym Wydziale odbędzie się Letnia Szkoła Dydaktyczna w ramach projektu Nauczyciel – Mistrz – Innowator.

Zachęcamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu pozwalającym podtrzymywać forum wymiany doświadczeń pomiędzy studentami – przyszłymi nauczycielami matematyki i informatyki, nauczycielami szkolnymi jak i dydaktykami.

Letnia Szkoła Dydaktyczna jest wydarzeniem darmowym, nie ma obowiązku udziału we wszystkich aktywnościach. Obowiązuje jednak rejestracja, do dnia 30 czerwca 2022 r. należy zgłosić się poprzez formularz znajdujący się na stronie poświęconej Edukacji Matematyczno-Informatycznej na naszym Wydziale. Tam można również zapoznać się ze wszystkimi szczegółami.

Zajęcia odbywać będą się w godz. 9:00-16:00. Prelegentami będą:

• Anna Szulc (4 lipca):
    • Nowa szkoła – zmianę edukacji warto zacząć przy tablicy.
    • Rola relacji w edukacji.
  • Agnieszka Pietlicka, Agata Panfil (5 lipca):
    • Chcesz mieć rację czy relację?
    • Spotkanie z Porozumieniem bez Przemocy
  • Marcin Karpiński (6 lipca):
    • Czy każdego można nauczyć matematyki?
    • Sposoby organizacji pracy uczniów nad problemem matematycznym.
  • Krzysztof Winnicki (7 lipca):
    • Moodlecamp

Logotypy unijne projektu NMI: Nauczyciel-Mistrz-Innowator