Data wydarzenia: -

Noc Naukowców 2021

24 września 2021 roku odbędzie się kolejna edycja Nocy Naukowców. Jak co roku nasz Wydział bierze aktywny udział w wydarzeniu. W tym roku oferujemy aktywności w formie mieszanej - zdalnie przez platformę MS Teams i Youtube oraz stacjonarnie - na Wydziale.

Noc Naukowców to jedyna taka noc w Europie. Noc pełna niezapomnianych wrażeń! W tym samym czasie w ostatni piątek września w całej Europie odbywają się imprezy popularno-naukowe i rozrywkowe. Celem imprezy jest zbliżenie naukowców i społeczeństwa, stworzenie okazji do spotkania, poznania się i wspólnych działań. A wszystko to w atmosferze zabawy.

Nasz Wydział jak zawsze stara się zaproponować atrakcyjną i zróżnicowaną ofertę. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem oraz opisem warsztatów i wykładów na stronie poświęconej Edukacji Matematyczno-Informatycznej.