Data wydarzenia: -

Ogólnopolska Konferencja Studentów Matematyki Θβℓιcℤε

Serdecznie zapraszamy na XI edycję Ogólnopolskiej Konferencji Studentów Matematyki Θβℓιcℤε, która odbędzie się w dniach 10-12 maja na naszym Wydziale.

Wydarzenie to wyjątkowa poznańska inicjatywa zrzeszająca pasjonatów Matematyki, Informatyki i kierunków pokrewnych z całej Polski. Konferencja organizowana jest cyklicznie od 2014 roku przez członków Koła Naukowego Matematyków oraz Stowarzyszenie Komitetu Organizacyjnego Ogólnopolskiej Konferencji Studentów Matematyki Θβℓιcℤε.

Od tego roku wprowadzamy specjalny blok poświęcony w całości Informatyce. Głównym celem konferencji jest stworzenie możliwości spotkania Studentów kierunków ścisłych z całej Polski, wymiana wiedzy i doświadczenia między nimi. Przez trzy dni będzie można wysłuchać kilkadziesiąt Studenckich referatów oraz obejrzeć ich postery naukowe!

Link do oficjalnej strony konferencji oraz Facebooka.