Data wydarzenia:

Seminarium naukowo-metodyczne im. prof. Jędrzeja Stępaka 2024

Wydział Studiów Edukacyjnych i Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu serdecznie zapraszają do udziału w seminarium naukowo-metodycznym im. prof. Jędrzeja Stępaka pt. Konteksty matematyczno-pedagogiczne.

Seminarium odbędzie się 15.03.2024 r. w formie stacjonarnej na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. A. Szamarzewskiego 89, budynek D, sala 508.

Podczas debaty w gronie naukowców i praktyków pragniemy skupić się na zagadnieniu kształtowania oraz rozwijania kompetencji matematycznych dzieci, uczennic i uczniów. Będziemy zastanawiać się nad tym, jak zarażać pasją do matematyki oraz w jaki sposób uczyć, by młodzi ludzie zechcieli zaprzyjaźnić się z Królową nauk.

Udział w seminarium jest bezpłatny. Osoby zainteresowane uczestnictwem w wydarzeniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Ilość miejsc ograniczona.

Link do formularza zgłoszeniowego: https://forms.office.com/e/DLwhAk8ahA

Ze szczegółami oraz programem wydarzenia można zapoznać się na stronie poświęconej edukacji matematyczno-informatycznej na naszym wydziale.