Data wydarzenia: -

Ultimate Hackathon Mission 3.0

W dniach 15-16 czerwca 2024 r. na naszym Wydziale odbędzie się hackathon zorganizowany przez studentów: Stanisława Jarockiego, Władysława Kuczerenko, Szymona Jóźwiaka i Przemysława Głowackiego.

Hackathon to forma konkursu, w którym uczestnicy (studenci i uczniowie szkół średnich) tworzą prototypy innowacyjnych rozwiązań związanych z określonym tematem. Celem wydarzenia jest propagowanie i rozwijanie umiejętności programistycznych (twardych) i miękkich. Uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w jednej z dwóch kategorii do wyboru: programistycznej albo konceptualnej. Kategoria konceptualna polega na stworzeniu zarysu narzędzia oraz realnego planu wdrożenia go. Kategoria programistyczna polega na stworzeniu programu (prototypu) z użyciem wybranego języka/ów programowania.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.