WMI Talks – Porozmawiajmy o AI

WMI Talks to konferencja mająca na celu przybliżenie aktualnych trendów w wybranej dziedzinie świata IT. Tegoroczna edycja skupia się na praktycznym zastosowaniu Sztucznej Inteligencji w różnych dziedzinach życia. Oprócz prelekcji technicznych, WMI Talks oferuje spotkania ukierunkowane na rozwój umiejętności miękkich, a także czas na dyskusję i wymianę doświadczeń. Podczas wydarzenia gościć będziemy prelegentów z takich organizacji jak: Uniwersytet Stanforda, Politechnika Poznańska, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Capgemini, STX Next.

Wydarzenie odbędzie się 8 kwietnia na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Stacjonarnie przewidujemy ograniczoną liczbę uczestników, natomiast podczas części wykładowej wydarzenia będziemy nadawać relacje na żywo.

PROGRAM KONFERENCJI
TRANSMISJA ONLINE
Prezentacja studentów

W trakcie wydarzenia będzie możliwość wzięcia udziału w panelu przeznaczonym na prezentacje projektów studenckich. W celu zgłoszenia chęci uczestnictwa, prosimy o przesłanie abstraktu opisującego główne idee przeprowadzonego projektu, badania czy rozważanego problemu. Spośród nadesłanych prac wybrane zostaną 3 najciekawsze projekty, które zostaną zaprezentowane przez autorów w trakcie konferencji (czas trwania jednej prezentacji: 15min).

• Początek rejestracji oraz zgłaszania abstraktów: 7.03.22 r.
  • Koniec zgłaszania abstraktów: 21.03.22 r.
  • Koniec rejestracji: 31.03.22 r.
Komitet organizacyjny

Aleksandra Sadurska, Dawid Wietrzych, Norbert Litkowski, Michał Zaręba

Opieka naukowa

prof. dr hab. Krzysztof Jassem, dr Tomasz Piłka