Czytanie w myślach - fikcja czy niedaleka przyszłość

Dnia 17 listopada 2021 roku o godz. 17:30, odbędzie się kolejny wykład z cyklu wykładów otwartych poświęconych wielowymiarowym metodom statystycznym.

Cykl ten organizują Oddział Poznański Polskiego Towarzystwa Statystycznego, Wydział Nauk Przyrodniczych Poznańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk oraz Wydział Matematyki i Informatyki UAM w Poznaniu.

Wykład na temat: "Czytanie w myślach - fikcja czy niedaleka przyszłość", wygłosi prof. dr hab. Jerzy Moczko z Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Wykład odbędzie się w Sali A1.33 Wydziału Matematyki i Informatyki UAM przy ul. Uniwersytetu Poznańskiego 4 w Poznaniu.
Istnieje możliwość udziału w seminarium w formule online. W tym celu o godzinie 17.30 wystarczy dołączyć do wykładu poprzez link (Meeting ID: 967 8753 9378, Passcode: 779275)