Dnia 17 stycznia 2023 roku o godz. 17.30, odbędzie się następny wykład z cyklu wykładów otwartych poświęconych wielowymiarowym metodom statystycznym.

Cykl ten organizują Oddział Poznański Polskiego Towarzystwa Statystycznego, Wydział Nauk Przyrodniczych Poznańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk oraz Wydział Matematyki i Informatyki UAM w Poznaniu.
Wykład na temat: "Klasyfikacja wielowymiarowych szeregów czasowych z wykorzystaniem odległości pomiędzy macierzami kowariancji", wygłosi mgr Sławomir Pioroński z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Wykłady odbywają się w sali A1-33/34 na naszym Wydziale oraz online na platformie Zoom:

Link do spotkania
Meeting ID