Dnia 20 maja 2021 roku o godz. 17.30, odbędzie się kolejny wykład z cyklu wykładów otwartych poświęconych wielowymiarowym metodom statystycznym.

Cykl ten organizują Oddział Poznański Polskiego Towarzystwa Statystycznego, Wydział Nauk Przyrodniczych Poznańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk oraz Wydział Matematyki i Informatyki UAM w Poznaniu.

Wykład na temat: "Stratyfikacja dochodowa mieszkańców miast w Polsce w 2018 roku – omówienie pracy eksperymentalnej i jej wyników", wygłoszą mgr Sylwia Filas-Przybył i prof. UEP dr hab. Tomasz Klimanek z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Urzędu Statystycznego w Poznaniu.

Wykład będzie przeprowadzony on-line na platformie Zoom.

Link do spotkania
Meeting ID: