Data wydarzenia: -

Nauka. Innowacja. Biznes. Projekty Badawczo-Rozwojowe WMI

Nauka. Innowacja. Biznes oraz Poster Boaster to wyjątkowe wydarzenie, gdzie prawdziwa nauka i innowacja spotyka się z talentem młodych umysłów. To tutaj studenci informatyki prezentują swoje przełomowe projekty, od projektowania najnowocześniejszych algorytmów, przez cyberberpieczeństwo aż do sztucznej inteligencji. Odkryj najnowsze projekty naszych studentów. Od innowacyjnych rozwiązań algorytmicznych, przez bezpieczeństwo systemów, empatyczne roje robotów, po zaawansowane narzędzia do analizy sportowej i wiele więcej!

Twoje zdanie ma znaczenie!

Weź udział w głosowaniu na najlepszy projekt. A to nie wszystko – wśród głosujących rozlosujemy atrakcyjne nagrody od wydziału i naszych partnerów.

Warsztaty i Networking

Dołącz do nas na warsztaty pisania listów motywacyjnych i projektów magisterskich. To również świetna okazja do networkingu przy pizzy – poznaj ludzi z branży i podziel się swoimi pomysłami!
Nie przegap! Dołącz do wydarzenia na Facebook i przyjdź 23 stycznia 2024r. o godzinie 14:30 na Wydział Matematyki i Informatyki UAM. Dołącz do nas do świata innowacji i technologii!

Studenci na zewnątrz przy laptopie

Studia magisterskie na kierunku Informatyka

Wybierz jedną z trzech specjalności: Sztuczna inteligencja, Cyberbezpieczeństwo lub Projektowanie algorytmów. Podczas studiów udoskonalisz swoje umiejętności z uczenia maszynowego, widzenia komputerowego czy przetwarzania języka naturalnego. Poznasz tajniki zabezpieczenia informacji przed ich wrogim przejęciem. Nauczysz się formułować problemy obliczeniowe, analizować możliwości ich rozwiązania i implementować dla nich wydajne algorytmy. Program studiów trwa 1,5 roku (3 semestry).