Spotkanie Informacyjne AI Tech

Spotkanie informacyjne dla kandydatów na studia magisterskie na kierunku Informatyka

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych studiami magisterskimi na kierunku Informatyka oraz uczestnictwem w projekcie AI Tech, które odbędzie się we wtorek, 25 stycznia, o godzinie 17:00. Prowadzący spotkanie przedstawią korzyści, jakie płyną z uczestnictwa w projekcie. W wydarzeniu uczestniczyć bądą również studenci którzy opowiedzą jak wygląda studiowanie i uczestniczenie w projekcie Akademii Innowacyjnych Zastosowań Technologii Cyfrowych (AI Tech).

Transmisja spotkania, a także jej zapis dostępne będą na facebookowym profilu naszego Wydziału.

Dołącz do wydarzenia już dzisiaj, aby nie ominąć transmisji!

Przejdź do strony specjalności Sztuczna Inteligencja Przejdź do strony specjalności Cyberbezpieczeństwo