Akademia Rozwoju i Przedsiębiorczości

Biuro Karier UAM zaprasza do udziału w targach pracy „Akademii Rozwoju i Przedsiębiorczości”!

Akademia Rozwoju i Przedsiębiorczości to przestrzeń spotkań z pracodawcami zaaranżowana z myślą o osobach poszukujących pracy, stażu lub praktyki, zainteresowanych bezpośrednim spotkaniem z pracodawcami oraz odnalezieniem nowych ścieżek kariery zawodowej i szeroko rozumianym rozwojem.

Tegoroczna, XIX edycja odbędzie się 25 października 2016 w godzinach 10.00 – 16.00 na naszym Wydziale.

Bezpłatna oferta dla uczestników oraz wydarzenia towarzyszące to m.in.:

• Strefa Wizerunku: porady wizażysty i stylisty, makijaż biznesowy
  • konkursy i nagrody
  • oferty pracy, praktyk i staży
  • spotkania z przedstawicielami wielu firm, organizacji i instytucji. Sprawdź katalog pracodawców.
  • warsztaty i szkolenia. Plan szkoleńzapisy na szkolenia.
  • Strefa Ekspercka: konsultacje i porady
  • Foto-strefa: profesjonalne zdjęcie do CV

Bieżące informacje oraz konkursy z nagrodami ogłaszać będziemy na fanpage’u oraz stronie wydarzenia. Zapraszamy do udziału!