IV Targi Pracy, Staży i Praktyk branży IT

1 marca 2016 roku odbyły się IV Targi Pracy, Staży i Praktyk branży IT, zorganizowane przez Fundację Science To Business oraz nasz Wydział.

Celem wydarzenia jest ułatwienie nawiązania współpracy między przedsiębiorcami z branży IT i branż pokrewnych oraz studentami. Rynek informatyczny rozwija się bardzo dynamicznie, w związku z czym firmy potrzebują coraz więcej wykwalifikowanych, kompetentnych programistów, testerów czy administratorów. Dla studentów jest to szansa poznania oczekiwań pracodawców, nawiązania kontaktów oraz zaplanowania swojej ścieki zawodowej poprzez udział w praktykach, czy stażach zawodowych.

W tym roku wśród wystawców dostępne były takie firmy jak: Accenture, Comarch, Fibaro, Apollogic, Capgemini, Cognifide, GSK, Pearson, Roche, Slideworx, XTM International Limited, Light4website, JCommerce, Mentor Graphics, Profitroom, PSI Polska Sp. z o.o..