Współpraca z firmą Ciber Polska

W dniu 15 stycznia 2016 r. podpisane zostało oficjalne porozumienie pomiędzy Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu a firmą Ciber sp. z o.o. Firma Ciber, z główną siedzibą w USA (Denver, Colorado) jest firmą konsultingową o światowym zasięgu, świadczącą od 40 lat usługi m.in. w branży IT oraz księgowości. Spółka zatrudnia około 7000 specjalistów na całym świecie. Biuro w Poznaniu jest pierwszym i głównym Centrum Kompetencyjnym firmy Ciber w Europie Centralnej zatrudniającym ponad 200 pracowników udzielających wsparcia klientom z całego świata.

Podczas rozmów z przedstawicielami firmy Ciber pojawiło się wiele pomysłów na wspólne działania, których realizacja z pewnością przyniesie duże korzyści dla studentów naszego Wydziału. [fot. M, Mączyński, Życie Uniwersyteckie]