Współpraca z firmą STX Next

Miło nam poinformować, że w dniu 19 maja 2016 została podpisana umowa o współpracy między naszą Uczelnią a firmą STX NEXT. STX NEXT jest dynamicznie rozwijającą się firmą programistyczną koncentrującą swoją działalność głównie na technologiach internetowych i mobilnych zatrudniającą ponad 100 programistów. Obecnie firma posiada cztery oddziały: w Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi oraz w Pile.

Właśnie fakt posiadania oddziału w Pile bardzo pozytywnie wpłynął na zapoczątkowanie współpracy między firmą STX NEXT a naszym Wydziałem. Pracownicy firmy STX NEXT prowadzą część zajęć na aktualnie odbywających się studiach podyplomowych w Pile przekazując słuchaczom specjalistyczną wiedzę z zakresu programowania nowoczesnych aplikacji internetowych. Jesteśmy pewni, że współpraca między firmą STX NEXT a naszym Wydziałem będzie kontynuowana i rozwijana w kolejnych latach.