Targi Pracy i Staży Branży IT

Targi pracy na naszym Wydziale

Targi Pracy i Staży Branży IT to cykliczne wydarzenie organizowane przez Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.Dla firm Targi Pracy i Staży Branży IT stanowią doskonałą okazję na przedstawienie swojej oferty w zakresie praktyk, staży i możliwości zatrudnienia naszych studentek, studentów, absolwentek i absolwentów.

Targi organizujemy z myślą o wszystkich studentkach i studentach, którzy są zainteresowani pracą w branży IT lub chociażby bliższym jej poznaniem. Podczas wydarzenia studentki i studenci mają możliwość bezpośredniego dotarcia do potencjalnych przyszłych pracodawców. Indywidualne rozmowy z przedstawicielami firm, a czasem również prelekcje, wykłady bądź warsztaty pozwalają uzyskać wiele przydatnych informacji z pierwszej ręki. To szansa dla studentek i studentów na znalezienie idealnej pracy i przybliżenie się do osiągnięcia swoich wymarzonych celów zawodowych!

Wydarzenie odbywa się wiosną na Kampusie Morasko, na Wydziale Matematyki i Informatyki.

Zapraszamy do kontaktu z nami: targi@wmi.amu.edu.pl.

Formularz zgłoszeniowy dla wystawców

Formularz jest nieaktywny. Zapraszamy na kolejną edycję Targów w 2023 roku.Dowiedz się więcej i wypełnij formularz zgłoszeniowy