Targi Pracy i Staży Branży IT

Targi pracy na naszym Wydziale

Targi Pracy i Staży Branży IT to cykliczne wydarzenie organizowane przez Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.Dla firm Targi Pracy i Staży Branży IT stanowią doskonałą okazję na przedstawienie swojej oferty w zakresie praktyk, staży i możliwości zatrudnienia naszych studentek, studentów, absolwentek i absolwentów.

Targi organizujemy z myślą o wszystkich studentkach i studentach, którzy są zainteresowani pracą w branży IT lub chociażby bliższym jej poznaniem. Podczas wydarzenia studentki i studenci mają możliwość bezpośredniego dotarcia do potencjalnych przyszłych pracodawców. Indywidualne rozmowy z przedstawicielami firm, a czasem również prelekcje, wykłady bądź warsztaty pozwalają uzyskać wiele przydatnych informacji z pierwszej ręki. To szansa dla studentek i studentów na znalezienie idealnej pracy i przybliżenie się do osiągnięcia swoich wymarzonych celów zawodowych!

Wydarzenie odbywa się wiosną na Kampusie Morasko, na terenie przy Collegium Mathematicum.

Tegoroczne Targi Pracy i Staży Branży IT odbędą się 24 maja w godzinach 9:30-15:30, wstęp wolny.

W programie prelekcje:

• 11:00Czy praca analityka BI to tylko tabelki i wykresy? Piotr Wisła i Kamila Wojtkowiak opowiedzą, jak wygląda dzień pracy specjalisty Business Intelligence (35-45 minut) - Aula B
  • 12:30Na czym polega praca konsultanta SAP - Adam Łut z Apollogic o możliwościach budowania kariery dzięki poznaniu systemu SAP (30 minut) - Aula B

Zapraszamy również do kontaktu z nami: targi@wmi.amu.edu.pl oraz dołączenia do wydarzenia na Facebooku.

Formularz zgłoszeniowy dla wystawców

Formularz będzie aktywny do 6 maja 2022 r.Dowiedz się więcej i wypełnij formularz zgłoszeniowy