Edycja 2022

Targi Pracy i Staży Branży IT odbyły się 24 maja w godzinach 9:30-15:30, wstęp wolny.

Prelekcje, które odbyły się w ramach Targów 2022:

 • 11:00Czy praca analityka BI to tylko tabelki i wykresy? Marcin Świderski i Kamila Wojtkowiak opowiedzą, jak wygląda dzień pracy specjalisty Business Intelligence
 • 12:30Na czym polega praca konsultanta SAP - Adam Łut z Apollogic o możliwościach budowania kariery dzięki poznaniu systemu SAP
 • 13:45SSR to nie tylko Next - Vite a React - Robert Musił - JavaScript Developer

Wystawcy

Poniżej przedstawiamy wystawców biorących udział w tegorocznej edycji Targów Pracy i Staży Branży IT. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat poszczególnych firm.

 • Apollogic

  Apollogic

  Apollogic to partner IT z ponad 15-letnim doświadczeniem, który poprzez projekty cyfrowej transformacji pomaga organizacjom w uzyskaniu trwałej przewagi konkurencyjnej. Dzięki licznym wdrożeniom w 2017 roku firma Apollogic dołączyła do grona Srebrnych Partnerów SAP, a w 2020 roku została Złotym Partnerem Microsoft.

  Nawiązanie strategicznej współpracy z dwoma liderami technologicznymi pozwala świadczyć usługi najwyższej jakości, wykorzystywać pełen potencjał rozwiązań chmurowych oraz wspierać organizacje na drodze transformacji w inteligentne przedsiębiorstwa. Apollogic łączy kompetencje biznesowe i technologiczne, wdrażając, rozwijając i utrzymując rozwiązania optymalizujące procesy w różnych obszarach. Firma wspiera klientów w zakresie specjalistycznego doradztwa IT, analityki biznesowej, projektowania i rozwoju aplikacji webowych oraz świadczy usługi w zakresie IoT, AI oraz budowy oprogramowania.

  Zespół składa się z ponad 100 osób, w tym certyfikowanych konsultantów Microsoft & SAP, inżynierów, programistów, analityków, specjalistów ds. sieci, architektów i projektantów UX. Siedziba firmy znajduje się na terenie PPNT w Poznaniu, ale znaczna część zespołu pracuje w trybie zdalnym lub hybrydowym.

 • Capgemini

  Capgemini

  W Software Solutions Center tworzymy aplikacje i rozwiązania, które ułatwiają codzienne życie wielu osobom, gdyż pracujemy dla klientów z wielu branż – od logistycznej, motoryzacyjnej i rozrywkowej po sektory publiczne, chemiczne i finansowe. Jesteśmy ekspertami w dziedzinach takich jak Java, Cloud, .NET, React, testing i inne.

  Interesuje Cię praca lub praktyki w Capgemini? Zapraszamy na nasze stoisko podczas Targów Pracy i Staży Branży IT 2022, gdzie podczas rozmowy z naszymi specjalistami będziesz mógł/będziesz mogła zadać wszystkie nurtujące Cię pytania.

  Do zobaczenia!
  Zespół Capgemini

  Strona: https://capgeminisoftware.pl/poznaj-nas/
  FB: https://www.facebook.com/CapgeminiPl/

 • IT.integro

  IT.INTEGRO

  Jesteśmy strategicznym Partnerem Microsoft w Polsce, współpracując w zakresie efektywnej edukacji rynku na temat zintegrowanych systemów informatycznych (ERP) oraz wdrażając Microsoft Dynamics 365 Business Central/NAV. Od 1991 roku wspieramy firmy w nieustannym procesie rozwoju, doskonalenia, wzrostu. Wraz z naszymi Klientami wkraczamy w świat cyfrowych przemian, wskazując właściwe kierunki. Pracujemy z firmami z całego świata, realizując projekty wdrożeniowe od San Francisco po Singapur. Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmowej zakładki kariera, w której znajdują się najnowsze oferty pracy, a także informacje na temat procesu rekrutacji i ścieżki rozwoju.

  IT.integro Career Starter to płatny program stażowy stworzony z myślą o przyszłych programistach
  i Konsultantach systemu ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central (dawniej Dynamics NAV). Program przeznaczony jest dla absolwentów oraz studentów III, IV lub V roku takich kierunków jak informatyka, ekonometria czy zarządzanie produkcją, a także kierunków pokrewnych. Staż realizowany jest raz w roku, w okresie wakacyjnym. Co roku dostaje się na niego kilkunastu studentów lub absolwentów. Razem spędzają czas na szkoleniach, nauce programowania oraz procesów biznesowych, a także wspólnych integracjach.

  Dowiedz się więcej na www.careerstarter.pl, aplikuj do 27 maja i postaw z nami swoje pierwsze kroki w branży IT.

 • PSC Transition Technologies

  PSC TT

  Jesteśmy ekspertami w cyfrowej transformacji

  • TT PSC to zespół ponad 700 pasjonatów nowoczesnych technologii.
  • Cenimy różnorodne osobowości, kompetencje i zainteresowania.
  • Działamy i rozwijamy się razem. Elastycznie dostosowujemy się do zmieniających się warunków.
  • Każdy z nas przyczynia się do rozwoju osobistego, zespołowego, organizacyjnego i rozwoju naszych klientów oraz partnerów.

  Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam szerzyć ideę ciągłego technologicznego rozwoju, o czym świadczy ponad 1200 projektów, które zrealizowaliśmy na całym świecie.

  Nasz zespół działający w sześciu polskich miastach i pięciu oddziałach zagranicznych dostarcza klientom kompleksowe rozwiązania z zakresu IoT, Cloud, Augmented Reality, Machine Learning, Enterprise PLM i innych technologii kluczowych w procesie cyfrowej transformacji.

  Firma jako Global System Integrator, współpracuje z międzynarodowymi partnerami (PTC, Rockwell Automation, Microsoft, Google, AWS, Atlassian, Synopsys, RealWear, SAS), aby tworzyć i wdrażać rozwiązania IT, które rewolucjonizują sposób projektowania, wytwarzania, zarządzania i utrzymania produktów.

  We are experts in digital transformation

  • TT PSC is a team of over 700 enthusiasts of modern technologies.
  • We value a variety of personalities, competences and interests.
  • We act and develop together. We flexibly adapt to changing conditions.
  • Each of us contributes to the personal, team and organizational development, and also to the development of our clients and partners.

  Our knowledge and experience allow us to spread the idea of continuous technological development, as evidenced by over 1,200 projects that we have completed around the world.

  Our team, which operates in six Polish cities and five foreign branches, provides clients with comprehensive solutions in the field of IoT, Cloud, Augmented Reality, Machine Learning, Enterprise PLM and other key technologies in the digital transformation process.

  As a Global System Integrator, the company works with international partners such as PTC, Rockwell Automation, Microsoft, Google, AWS, Atlassian, Synopsys, RealWear and SAS, to create and implement IT solutions that revolutionize the way products are designed, manufactured, managed and maintained.

 • PSI Polska

  PSI Polska

  Gdy zapalasz światło, nadajesz bagaż na lotnisku, tankujesz paliwo lub podróżujesz pociągiem – prawdopodobnie korzystasz z naszego oprogramowania. Od 1969 roku rozwijamy i integrujemy systemy informatyczne dla energetyki, produkcji i logistyki. PSI Polska z oddziałem w Poznaniu jest częścią międzynarodowego koncernu PSI AG, który zatrudnia na całym świecie ponad 2300 osób, z czego 350 w Poznaniu i w Szczecinie. www.psi.pl.

  Aplikując do nas masz szansę pracować w jednym z obszarów:

  Research and development:
  W tym dziale definiujemy i rozwijamy technologię na potrzeby całego koncernu PSI Software AG. Tworzymy wysokiej jakości produkty bazowe (Java) wykorzystywane przez pracowników oraz klientów z wielu branż na świecie.

  Produkcja:
  Dział Produkcja wdraża innowacyjne oprogramowanie do zarządzania harmonogramem i monitorowania jego realizacji. Nasz system umożliwia efektywną, wydajną pracę największych polskich i zagranicznych przedsiębiorstw z sektora produkcji m.in. Audi,Volkswagen, ArcelorMittal,

  Logistyka:
  To zespół PSI WMS, który tworzy autorskie oprogramowanie do zarządzania magazynami. Nasz system zapewnia efektywną, wydajną pracę największych polskich i zagranicznych centrów dystrybucyjnych(m.in. LPP, Empik, Piątnica czy Airbus). Pracujemy nad jednym z 10 najlepszych światowych systemów WMS

  Transport Publiczny:
  Nasz zespół realizuje unikatowe projekty dla przedsiębiorstw transportu publicznego, zarówno dla światowych firm jak i naszych lokalnych klientów np. MPK Poznań. W tym obszarze tworzymy i wdrażamy systemy informacji pasażerskiej, oprogramowanie do zarządzania ruchem pojazdów a także całych zajezdni tramwajowych lub autobusowych.

  Energy Management:
  To dział, który zajmuje się systemami informatycznymi dla branży elektroenergetycznej i paliwowej. Nasi developerzy tworzą, wdrażają i utrzymują autorskie oprogramowanie służące m.in. do zarządzania sieciami energetycznymi, obrotu i sprzedaży energii elektrycznej oraz zarządzania rurociągami gazowymi i paliwowymi.

  Dołącz do nas
  rekrutacja@psi.pl
  www.psi.pl/kariera

 • Sollers Consulting

  Sollers Consulting logo

  Jesteśmy międzynarodową firmą doradczą specjalizującą się we wdrożeniach oprogramowania, wspierającą branżę finansową w transformacji biznesu. To co nas wyróżnia to zdolność efektywnego łączenia wiedzy biznesowej z kompetencjami w wiodących technologiach. Nasz zespół liczący obecnie 800 specjalistów biznesowych i IT, zrealizował projekty dla przeszło 100 grup finansowych z całego świata, takich jak Allianz, Axa, LV=, BNP Paribas Cardif, Basler, Generali, Zurich, Santander Consumer Bank i ING.

  W Sollers najbardziej cenimy sobie przyjazną atmosferę, integrację oraz pracę zorientowaną na sukces zespołu. Wyniki regularnie przeprowadzanych ankiet satysfakcji są dowodem na to, że pracownicy dobrze się u nas czują. Jest to dla nas kluczowy wskaźnik, ponieważ stawiamy na długotrwałą współpracę. W naszych biurach tworzymy zgrany zespół programistów i ludzi biznesu. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, plan opieki medycznej, ubezpieczenie na życie oraz możliwość udziału w zajęciach sportowych.

  Languages ​​we speak Polish, English, French, German

  The opportunity to complete internships Yes

  Employee prospects W Sollers Consulting jesteśmy otwarci zarówno na osoby stawiające pierwsze kroki zawodowe, jak i osoby z bogatszym doświadczeniem. Do działu Software Development prowadzimy rekrutację ciągłą. Od studentów i świeżo upieczonych absolwentów oczekujemy przede wszystkim solidnych podstaw programowania obiektowego (m.in. Java), zdolności logicznego myślenia oraz co najmniej komunikatywnej znajomości języka angielskiego (język niemiecki jest dodatkowym atutem). Z uwagi na dynamiczną pracę projektową cenimy sobie kandydatów o elastycznym podejściu, chętnych do pracy w różnych technologiach i gotowych do nieustannego podnoszenia kompetencji.

 • STX Next

  STXnext

  STX Next to największy Pythonowy software house w Europie. Obecnie firma zatrudnia ponad 500 osób, w tym ponad 250 Python i JavaScript Developerów. Naszą domeną są również DevOps, Machine Learning, Data Engineering, React Native, jak i UX. Od 17 lat nasze interdyscyplinarne zespoły tworzą wyjątkowe produkty dla klientów, łącząc dobre praktyki, świetnej jakości oprogramowanie i nowe technologie. Używamy agilowych metod pracy i wciąż, nieustająco się rozwijamy.

  STX Next is the largest Europe’s Python Powerhouse. Based in Poland, we boast a total of over 500 people including more than 250 Python and JavaScript Developers. Our comprehensive range of services includes also DevOps, Machine Learning, Data Engineering, React Native and UX. With over 17 years of experience under our belt, we can provide fullstack web apps to clients across all industries. Within the company, we maintain a constant exchange of ideas for development, self-actualization, and innovation. This translates into the atmosphere of sheer fun that we strive to maintain in pur work.

 • Transition Technologies MS S.A.

  Transition Technologies MS S.A.

  Transition Technologies MS S.A. ("TTMS") to szybko rosnący dostawca nowoczesnego outsourcingu IT. Jesteśmy częścią Grupy Transition Technologies, jednej z największych firm branży IT w Polsce. Pracujemy w  9 polskich miastach, mamy swoje biura również w Danii, USA, UK i w Malezji.

  Działamy w nowoczesnym, autorskim modelu managed services, w obszarach takich jak: AEM, Salesforce, e-learning, Microsoft (365, Azure, Power Apps, Power BI), konsulting IT. Rośniemy z roku na rok i zatrudniamy osoby – aktualnie niemal 700 specjalistów – którym również zależy na swoim rozwoju. Elastyczne godziny pracy, bogaty pakiet benefitów, a przede wszystkim przyjazna, niekorporacyjna atmosfera pomogą Ci odnaleźć work-life balance. Świadomi naszego wpływu na środowisko, nieustannie zmniejszamy ślad węglowy, a projekty, nad którymi pracujemy to coś więcej niż realizacja „to do”.  To relacje, zaangażowanie i wzajemne zaufanie osób, których łączy zamiłowanie do technologii.

 • vizlib

  vizlib

  Our feature-rich, intuitive Qlik Sense solutions empower data-driven organisations to extend their current analytics capabilities and uncover meaningful insights faster than ever before. We make data talk. Leveraging our ready-to-use extension products, organisations go from mere data reporting to data storytelling in seconds, significantly boosting their time-to-market for new Qlik Sense projects. We are valued partner to many of the world's leading businesses that seek fast, effective and branded solutions to boost data adoption across their organisations.

 • WithSecure™

  Logo With Secure

  WithSecure™ chroni firmy na całym świecie przed współczesnymi zagrożeniami w sieci. Powstała jako dedykowana klientom biznesowym część firmy F-Secure, za którą stoi wieloletnie doświadczenie w branży cyber security.

  Dostawcy usług IT, MSSP, jak również największe instytucje finansowe, fabryki i tysiące dostawców zaawansowanych rozwiązań komunikacyjnych, zaufali naszej marce i w pełni powierzyli zabezpieczenie ich operacji w ramach cyfrowego bezpieczeństwa.

  Nasze zabezpieczenia endpointów i usług w chmurze opierają się na systemach eksperckich oraz algorytmach AI. Nasza usługa Detection & Response pozwala identyfikować ataki poprzez aktywne wyszukiwanie zagrożeń i przeciwdziałanie atakom w czasie rzeczywistym.

  Najlepszą częścią pracy w WithSecure są nasi ludzie! Jesteśmy społecznością oddanych i pełnych pasji profesjonalistów, którzy poważnie traktują szczęście w miejscu pracy.

  Jeśli szukasz czegoś wiecej niż tylko pracy – chcielibyśmy z Tobą porozmawiać.

  WithSecure™ jest częścią F-Secure Corporation, założonej w 1988, i znajdującej się na liście NASDAQ OMX Helsinki Ltd.

 • Wunderman Thompson Technology

  WTT

  W Wunderman Thompson Technology wykorzystujemy technologię, żeby zapewnić biznesowy rozwój naszych klientów. Tworzymy platformy marketingowe, oparte o systemy zarządzania treścią, wykorzystując innowacyjne pomysły i nowoczesne rozwiązania. Od AWS, przez Javę, React po Webpack i wiele innych – nasi eksperci pracują przy architekturze, developmencie, zapewnianiu jakości i pozostałych etapach projektu IT. Jak dotąd przekonali się o tym najwięksi: Ford, Shell, Colgate, Unilever czy GSK.

  W Poznaniu, Bydgoszczy i Katowicach pracuje ponad 350 technologicznych pasjonatów, którzy chcą i potrafią dzielić się tym, co najlepsze: wiedzą i doświadczeniem. Mogliście spotkać nas na konferencjach czy meet-upach w Polsce i na świecie. Współpracujemy z uczelniami (organizując wykłady i staże dla studentów kierunków technicznych) i szkołami technicznymi (tworząc program nauczania klasy Technik Programista i tworząc miejsca praktyk). W WT Tech tworzymy dobrą atmosferę mentoringu i wsparcia. I wciąż mamy energię na więcej!

Galeria zdjęć